TRİDENT

Anasayfa Yasal
YASAL UYARI PDF Yazdır

trident.com.tr internet sayfaları içeriğine ilişkin Telif Hakkı Evşin Elektronik’e aittir. Aşağıda belirtilen koşullar hariç olmak üzere Evşin Elektronik’in önceden yazılı izni alınmaksızın içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da saklanması kesinlikle yasaktır. trident.com.tr internet sayfalarını, bilgisayarınız üzerinde tarama yapmak, sitede yer alan bilgileri kişisel kullanım amacıyla basmak, dosyaları bilgisayarınızda saklamak ve kendi belgelerinizden bu web sitesine link kurmak gibi amaçlarla kullanmanıza izin verilmektedir. Ancak Siteyi ve ilişkili siteleri ziyaret eden ziyaretçilerin yükümlü oldukları yasal sınırlamalar ve kısıtlamalar da bulunmaktadır. Bu nedenle aşağıdaki kuralları okumanız ve bu kurallara riayet etmeniz gerekmektedir. Web sayfalarımızda yer alan bazı belgelerin, söz konusu belgelerde bildirilen ek koşullara tâbi olabileceğini hatırlatırız.

trident.com.tr internet sayfalarında yer alan bilgilerin ticarî amaçlar dışında kullanılması yasak olmamakla beraber basılan bilgilerin dağıtımı için Evşin Elektronik’ten yazılı izin alınması gerekmektedir. Basın bültenleri, duyurular ve genel olarak sınıflandırılmış diğer belgelerin kullanımı, bilginin kaynağı belirtildiği sürece genel iletişimde yasak değildir.

Evşin Elektronik tüm metin ve grafiklerde ticari haklarını ve telif haklarını saklı tutar. TRIDENT, Evşin Elektronik'in tescilli markasıdır.

Evşin Elektronik hiçbir şekilde bu sunucuda veya başka bir sunucuda depolanan Hizmetlerin ve Materyallerin ve diğer kalemlerin doğruluğunu, eksiksiz olduğunu veya güvenilirliğini garanti etmemektedir. Dolayısıyla Evşin Elektronik tarafından yazılı olarak onaylanıp bildirilmediği sürece bu sitede sunulan Hizmetlere ve Materyallere güvenmeyiniz.

Evşin Elektronik internet üzerinden vermiş olduğu bu hizmeti dilediği vakit sona erdirebilir, erişimi sonlandırabilir. Sitede verilen hizmetlerden hiçbiri için kullanıcıya işbu hizmetin kesintisiz verileceği garantisi verilmemektedir.


 
Telif Hakkı © 2020 TRİDENT. Tüm Hakları Saklıdır.

TEKSENWEB