TRİDENT

Anasayfa Gizlilik
GİZLİLİK POLİTİKASI PDF Yazdır

Aşağıda belirtilmiş olan Gizlilik Politikası sizin trident.com.tr’ye vermiş olduğunuz bilgilerin, sitemiz tarafından kullanılması ve gizli tutulmasına ilişkin politikaları içermektedir. Bu Gizlilik Politikasını LÜTFEN OKUYUNUZ. Gizlilik Politikasının sizin için yeterli veya uygun olmadığı kanısındaysanız bu siteyi kullanmayınız. Aksi takdirde siteyi kullanmanız, bu Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Kişisel Bilgiler

TRIDENT, Internet üzerinde kişisel gizliliğinize saygı göstermektedir. TRIDENT, sizin hakkınızda elde ettiği bilgileri gerektiği ölçüde ve yerde son derece dikkatli ve gizli bir biçimde kullanacaktır. TRIDENT, tarafınızdan sağlanan bilgileri site kullanımını ölçmek, istek ve sorularınıza yanıt vermek, bu yönde site içeriğini geliştirmek, çeşitli forumlar ve interaktif müşteri hizmetlerini yönetebilmek amacıyla kullanmaktadır. Bu bilgiler sizin taleplerinizi karşılamak veya yeni ürünler, hizmetler veya tanıtımlar hakkında sizi posta, e-posta veya telefon yoluyla bilgilendirmek amacıyla kullanabilir. TRIDENT, bir hizmet talep ettiğiniz veya bu siteye içerik sunduğunuz takdirde ilave bilgiler için sizinle temasa geçmek isteyebilir. Bu beyanatta belirtilen veya açıklananlar dışında bilgileriniz, başkalarına satılmayacak, kiralamayacak veya başkalarıyla paylaşılmayacaktır. Topladığımız kişisel bilgiler sizin isteklerinizi karşılamak amacıyla kullanılacaktır.

Değişiklik

TRIDENT, herhangi bir uyarıya gerek olmaksızın işbu Gizlilik Politikasını değiştirebilir veya geliştirebilir veya bu siteye veya bu sayfaların içeriklerine erişimi engelleyebilir. Yapılan değişikliklerden haberdar olmanız açısından işbu Güvenlik Politikası’nı düzenli olarak gözden geçirmeniz tavsiye edilmektedir.


 
Telif Hakkı © 2020 TRİDENT. Tüm Hakları Saklıdır.

TEKSENWEB