TRİDENT

Anasayfa KURUMSAL HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA PDF Yazdır e-Posta

2001 yılında kurulan Evşin Elektronik; elektronik sektöründe adını kalite ve hizmet ile pekiştirmiş Trident markasının ithalat ve pazarlamasını yapmaktadır.

Günümüz teknolojisinin tüm yeniliklerini yakından takip eden Evşin Elektronik; teknolojinin bizlere armağan ettiği yeni nesil ev, oto ve kişisel elektronik cihazlarını Trident kalitesi ve marka güvencesi ile sektörde adını duyurmaktadır.

Dim lights

İstanbul Yakuplu'da bulunan yeni yönetim merkezinde Türkiye'nin yedi bölgesindeki servis bayilerini eğitime tabi tutan Trident satış sonrası servisteki mükemmelliği en üst seviyeye yükseltmeyi amaçlamaktdır.

Trident estetik tasarım, ekonomik koşullar ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla kısa süre içinde başarılı bir satış performansına ulaşmıştır. Mobil teknoloji pazarında ürün yelpazesini sürekli genişletip yenileyerek ilklere imza atmıştır. Trident'in elektronik ve GSM dünyasına kazandırdığı her yeni ürün modern tasarım, rekabetçi bir fiyat politikası ve tartışılmaz kalieyi içinde barındırır.

Trident alanındaki pek çok firmanın aksine, verdiği hızlı servis ve %100 memnuniyet garantili satış sonrası hizmetiyle müşterisini mutlu etmeyi bir görev bilmiştir. Yurt çapında 370'i aşkın servis ağıyla tüketicilerin hizmetinde ve satış sonrası serviste rakiplerinden açık ara öndedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonu ile gelişen günümüz teknolojisinin tüm yeniliklerini yakından takip eden Evşin Elektronik; Trident kalitesi ve marka güvencesi ile müşterilerini memnun etmeye devam edecektir.

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

Biz Evşin Elektronik'te; insan unsurunun en önemli faktör olduğuna inanıyoruz. Bilinçli çalışma, dürüstlük, sabır, tutarlılık, üstün kalite, gelişme ve geliştirme, Evşin Elektronik’te oluşturduğumuz kültürün dayandığı temel ilkelerdir.

İnsan Kaynakları Politikalarımızın özünde müşteri ve kalite odaklı çalışma yatmaktadır. Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti hedeflerimizin başında yer almaktadır.

BÖLÜMLERİMİZ

Genel Müdürlük:İstanbul Beylikdüzü’nde Yakuplu) bulunan Evşin Elektronik Genel Müdürlüğü aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır:

- Satış ve Pazarlama
- Muhasebe
- Finans
- İnsan Kaynakları
- Müşteri Hizmetleri (Çağrı Merkezi)
- Merkez Servis:
* Arızalı Ürün Gelen Kargo Birimi
* Teknik Servis Tamir Birimleri (Cep Telefonu ve Elektronik)
* Arızalı ürün kalite kontrol birimi
* Tamir olan ürün giden kargo birimi
- Yedek Parça Birimi
- Ana Depo
- Üretim Birimi
- AR-GE

Genel Müdürlüğümüzün dışında (şuan için) Ege, İç Anadolu ve Akdeniz Bölge Müdürlüklerimiz mevcuttur. Bölge Müdürlüklerimizde aynı zamanda cep telefonu tamiri yapılan servislerimiz de vardır.

b_200_200_16777215_0___images_stories_trident_tse.jpg

Cep Telefonu Teknik Servisimiz Türk Standardları Ensitütüsü tarafından verilen "Hizmet Yeterlilik Belgesi" ne sahiptir. (TS-12134) Bölge Müdürlüklerimizin dışında ürünlerimizin tamir, kurulum ve bakımını yapan toplam 370 adet servisimiz mevcuttur.

Tüm servislerimiz merkez servis tarafından denetlenip, çalışan teknik personelleri ise 6 ayda bir merkez servisimizde eğitime tabi tutulmaktadırlar.

Evşin Elektronik olarak tüm birimlerimiz ERP yazılımı kullanmaktadır.

 
Telif Hakkı © 2020 TRİDENT. Tüm Hakları Saklıdır.

TEKSENWEB